Kurumsal

Türkiye’de gayrimenkul sektörü, gelişen ekonomik rakamlar paralelinde değişen nüfus faktörlerinin de etkisiyle önemini korumaktadır. 

Uzun yıllar inşaat sektöründe kazandığı bilgi birikimini, gayrimenkul sektörüne aktarmayı hedefleyen MAY GURUP, tüm faaliyetlerinde kalite standartlarını en üst düzeyde tutmaktadır. MAY GURUP, “sıfır hata’’ hedefli ve kaliteye odaklı toplumdaki güvenini artırarak gayrimenkul geliştirme sektörünün istikrar ve güven amacıyla hareket etmektedir.

Bursa’da birçok ünlü inşaat-konut projesinin SATIŞ VE PAZARLAMA DEPARTMAN YÖNETİCİLİĞİ yapmış alanında kendini kanıtlamış BURSA / NİLÜFER ve çevre bölgelerinde halen çalışmalarına devam etmektedir. Ayrıca Bursa Nilüfer bölgesinde konut- arsa, proje geliştirme ve araştırma çalışmaları yürütülmektedir.

MAY GURUP, yatırımın bir uzmanlık alanı olduğunu bilerek, araştırma ve proje hazırlıklarını bu doğrultuda yapmaktadır. Sektörün "en iyileriyle" çalışarak en kaliteliyi en uygun fiyatlarla satış ve pazarlama yaparak başarabilmek ve müşterilerine prim yaptıracak yatırımlar sağlamak MAY GURUP ’un konusundaki uzmanlığının önemli bir göstergesidir.